V Českých Budějovicích se 8. a 9. září uskuteční tradiční festival Vltava žije!

Diváci se o víkendu mohou v Českých Budějovicích těšit na spektakulární show, kterou rozzáří videomapping, vodní stěny, lasery a holografické projekce. Letošní 6. ročník se tematicky zaměří na HUDEBNÍ LEGENDY. Dále budou uvedena unikátní provedení děl klasiků klasické a populární hudby jako jsou například Antonio Vivaldi, Ludwig van Beethoven nebo ikony populární hudby, jako jsou Elvis Presley, Freddie Mercury, Louis Armstrong a další.

Součástí akce bude bohatý doprovodný program pro všechny věkové kategorie. Návštěvníci festivalu se tak mohou těšit na ukázku integrovaného záchranného systému, dílny, autodráhu, hobsárium, prodejní výstavu výrobků dětí z dětských domovů a bohaté občerstvení.

Akce Vltava žije je držitelem ceny Czech Event Awards, kdy v roce 2015 a 2016 dostala ocenění Festival roku. Festival každoročně navštíví více než 30 tisíc návštěvníků, v roce 2016 byla překonána hranice 40 tisíc návštěvníků. Celkem jej již navštívilo více než 100 tisíc diváků ve všech věkových kategoriích.

Více zde